"Antek w podróży" tym razem w Punkcie Promocji Kielc

O swoich podróżach, ciekawych miejscach na świecie i innym spojrzeniu na Kielce opowiadał autor bloga "Antek w podróży", podróżnik Przemysław Wiktorczyk, podczas spotkania które odbyło się w ostatnią sobotę w Punkcie Promocji Kielc na kieleckim Dworcu Autobusowym.

Gość przedstawił fragment swojego bogatego fotograficznego archiwum, zaś głównym wątkiem prezentacji była stolica regionu świętokrzyskiego. Uczestnicy spotkania mieli okazję spojrzeć na Kielce z perspektywy turysty, który odwiedził już ponad 30 krajów.

 

Dla wszystkich tych, którzy nie mogli być osobiście w Punkcie Promocji Kielc, na profilu FB Centrum Informacji Turystycznej dostępny jest link z nagraniem ze spotkania z publicznością. Organizatorem wydarzenia była Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego

Punkt Promocji Kielc jest prowadzony w oparciu o porozumienie Gminy Kielce z Regionalną Organizacją Turystyczną Województwa Świętokrzyskiego. Jego działania koordynuje Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce. Jest czynny od wtorku do piątku w godzinach 12:00-17:00, zaś w soboty od 12:00 do 15:00.

ANTEK W PODRÓŻY po kielcach-1 - wersja pozioma.jpg

Powrót na początek strony