Bezpłatna pomoc psychologiczna i psychiatryczna dla obywateli Ukrainy

Fundacja „Twarze depresji” uruchamia program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla obywateli Ukrainy – dzieci i osób dorosłych, mieszkających w Polsce, a także tych, którzy dopiero do Polski przyjechali lub zostali w swoich domach na Ukrainie.

W obliczu ostatnich wydarzeń Fundacja nie pozostała obojętna wobec obywateli Ukrainy. Zapisy do programu pomocy odbywają się na twarzedepresji.pl

Specjaliści konsultują i wspierają dorosłych oraz dzieci w języku ukraińskim i rosyjskim.

Фундація «Обличчя депресії», завдяки фінансовій підтримці Nationale-Nederlanden, розпочинає програму безкоштовної дистанційної психологічної та психіатричної допомоги для громадян України, а також для дітей та підлітків, які проживають у Польщі, а також для тих, хто має просто приїхали до Польщі або залишилися вдома в Україні.