„Czy znasz swoje miasto?” - rozstrzygnięcie zagadki

Fragment elewacji Pałacyku Tomasza Zielińskiego prezentujemy na zdjęciu w ostatnim - ósmym numerze  bezpłatnego biuletynu informacyjnego „Kielecka”.  I to jest poprawna odpowiedź na kolejne pytanie w konkursie „Czy znasz swoje miasto?”.

Najszybciej odpowiedziały: Izabela Lato, Iwona Bąblewska oraz Anna Kopczyńska. Zapraszamy po odbiór ufundowanych przez Miasto Kielce nagród do UM Kielce przy ul. Strycharskiej 6 (p. 709) od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 15.00. Należy je odebrać w terminie do 30 dni od daty ogłoszenia wyników.

A w kolejnym numerze „Kieleckiej”, który ukaże się 22 lipca - kolejna zagadka fotograficzna. Gazety dostępne są m.in. w siedzibach Urzędu Miasta Kielce, w Kieleckim Centrum Kultury, na dworcu autobusowym, Punkcie Promocji Kielc, w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, Galerii Planty.

W konkursie mogą brać udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat. Odpowiedzi, wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, należy przesyłać na adres e-mail: marketing@um.kielce.pl lub pocztą: Urząd Miasta Kielce, Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce.

Za realizację konkursu odpowiada Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce. Zapraszamy do udziału!

Kielecka nr 8 - grafika.png

Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Regulamin Konkursu - Kielecka.pdf PDF 308.14 KB
Powrót na początek strony