Do dentysty także w nocy i w święta

Od 1 lipca w Kielcach działa punkt stomatologicznej pomocy doraźnej. Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia wyłonił realizatora świadczeń stomatologicznych na obszarze miasta Kielce i powiatu kieleckiego.

Nocną i świąteczną opiekę dentystyczną realizuje centrum medyczne Corten Medic, przy alei Legionów 3/7 (budynek stadionu piłkarskiego Suzuki Arena).

W gabinecie pełniącym dyżur pacjenci przyjmowani są w przypadkach nagłych.

W dni powszednie dyżury stomatologiczne pełnione są w godzinach od 19:00 do 7:00.  W sobotę, niedzielę i święta - całodobowo.

Telefon kontaktowy: 537 077 676 lub 22 602 09 95

O uruchomienie punktu w ostatnich tygodniach mocno zabiegały służby Prezydenta Kielc Bogdana Wenty, jak również radni Rady Miasta Kielce oraz Powiatu Kieleckiego. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i bardzo dobrej współpracy ze świętokrzyskim oddziałem NFZ, punkt mógł dziś rozpocząć swoją działalność.