Jak wygrywać w niepewnych czasach? Konferencja dla firm i ich liderów

Konferencja regionalna połączona z warsztatami pn. „Jak wygrywać w niepewnych czasach. Strategie i dylematy.” odbędzie się w Kielcach 20 października 2022 r. Miasto Kielce jest parterem wydarzenia.

Podczas konferencji przedsiębiorcy otrzymają wskazówki, wiedzę i praktyczne narzędzia, które pozwolą z sukcesem zmierzyć się z największymi wyzwaniami przywódczymi obecnych czasów oraz, jak zapewnić firmie stabilny wzrost w niestabilnych warunkach.

Organizatorzy przedsięwzięcia podkreślają, że choć rosnące ceny, problemy kadrowe czy zmiany do zmian w podatkach nie sprzyjają rozwojowi firm – jak dobrze wiemy, w każdych okolicznościach ktoś wygrywa. Wiele organizacji nastawia się teraz tylko na przetrwanie. Jednak my chcemy nie tylko przeprowadzić Cię przez ten okres bez szwanku, lecz przede wszystkim pomóc Ci rozwinąć Twój biznes i własne kompetencje - zapewniają.

Jak powszechnie wiadomo, jeszcze nie wyszliśmy z turbulencji związanej z pandemią COVID-19, a już weszliśmy w nową – związaną z wojną w Ukrainie, rosnącą inflacją i zakłóceniami rynkowymi. Misją liderów w każdych, nawet tak niepewnych warunkach, jest odpowiedzialność za swoich pracowników i rozwój swoich firm.  Jeśli liderzy potraktują obecne kryzysy jako nowe szanse, a nie jedynie źródło problemów, to mogą odkryć wiele wartościowych okazji do wzrostu czy wprowadzenia innowacji w firmie. Funkcjonujemy bowiem w rzeczywistości rynkowej pełnej zagrożeń, ale i możliwości, które poznać można podczas konferencji „Jak wygrywać w niepewnych czasach. Strategie i dylematy”.

W trakcie wydarzenia poruszone zostaną tematy:

·       Jak wygrywać w czasach turbulencji, zmian, inflacji i niepewności? Strategie dla firm i ich liderów.

·       Świat VUCA 3.0, czyli nieprzewidywalność do potęgi trzeciej – jak sobie z nią radzić?

·       Jakie implikacje dla biznesu niesie wojna w Ukrainie? Wpływ na różne branże.

·       8 czynników zaburzających dotychczasowy porządek – od zmian geopolitycznych, po tsunami danych i przyspieszoną transformację.

·       Na czym polegają dwie kluczowe kompetencje firm w turbulentnych czasach: zdolność do reakcji i konfiguracji.

·       Jak technologia może pomóc nam w rozwiązaniu naszych dylematów strategicznych?

·       Future skills – jakie kompetencje będą miały największy wpływ na jakość przewodzenia w najbliższej przyszłości?

·       Jak lider powinien zarządzać energią w firmie? Koncepcja piramidy energii w kontekście przeprowadzania transformacji.

Możliwość zgłoszenia udziału oraz więcej informacji o wydarzeniu: www.ican.pl/wydarzenia/konferencje/oferta-specjalna-kielce

Liczba bezpłatnych miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu puli bezpłatnych wejściówek dla kieleckich przedsiębiorców będzie obowiązywać system płatny.

1200x628_1(1).png

Powrót na początek strony