Kielecki Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy

Świąteczne zakupy online, konkurs kolęd z nagrodami i mnóstwo innych atrakcji. Zapraszamy po raz pierwszy na Kielecki Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy - w terminie od 6 do 24 grudnia. Wystarczy wejść na stronę www.jarmark.kielce.eu.

 

Kielecki Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy

 

W związku z sytuacją epidemiczną, w tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy w tradycyjnej formule, niestety nie będzie się mógł odbyć na kieleckim Rynku. Urząd Miasta Kielce chce jednak zachować tę świąteczną atmosferę, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i przedsiębiorców, organizując wirtualną wersję tego wydarzenia.

- W tych trudnych czasach szczególnie ważne jest wspieranie lokalnych przedsiębiorców, dlatego serdecznie zapraszam do bezpłatnego udziału w Kieleckim Wirtualnym Jarmarku Bożonarodzeniowym restauratorów, rękodzielników oraz innych przedsiębiorców chcących przedstawić kielczanom swoją ofertę. Zachęcamy Państwa do przygotowania wyjątkowej, świątecznej oferty swoich produktów – mówi Bogdan Wenta, prezydent Kielc.   

Tegoroczny Jarmark ma formułę platformy promującej strony internetowe wystawców i ich wyroby. Platforma www.jarmark.kielce.eu utrzymana jest w świątecznym klimacie kieleckiego Rynku, na którym usytuowane są wirtualne domki. Klikając w każdy z nich, będzie można trafić bezpośrednio na stronę internetową wystawcy, zapoznać się z jego ofertą i zrobić świąteczne zakupy.

 

Przedsiębiorców, w celu rejestracji udziału w Jarmarku, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce „Dodaj wystawcę” w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 grudnia br. Po weryfikacji zgłoszenia na adres mailowy przekazany w formularzu zgłoszeniowym, przesłane zostanie potwierdzenie uczestnictwa w Jarmarku oraz numer przydzielonego domku.

- Mamy nadzieję, że taka forma wydarzenia spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Kielc, jak i przedsiębiorców. Poza domkami wystawców na mapie wirtualnego Rynku,  znajdziecie Państwo także wiele innych atrakcji, ukrytych pod świątecznymi grafikami. Nieodłącznym elementem Świąt jest również kolędowanie, dlatego zapraszamy mieszkańców Kielc na wirtualną, jarmarkową scenę, na której rozbrzmiewać będą świąteczne melodie – mówi Grzegorz Sowiński, z-ca dyr. Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UM Kielce.

W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadzą nas kieleckie instytucje kultury, które przygotują artystyczną oprawę wydarzenia.

 

Zachęcamy również kielczan do aktywnego współtworzenia klimatu Jarmarku poprzez przesyłanie kolęd w swoim wykonaniu. Utwory, po weryfikacji, zostaną umieszczone na wirtualnej scenie i będą mogły być odtwarzane przez wszystkich. Najlepiej ocenione wykonania zostaną nagrodzone.

 

Szczegóły zabawy pojawią się wkrótce na stronie Kieleckiego Wirtualnego Jarmarku Bożonarodzeniowego w zakladce "Konkursy".

Ważnym elementem Jarmarku będą również świąteczne, wirtualne zabawy i konkursy. Mimo stanu pandemii uczyńmy te Święta Bożego Narodzenia wyjątkowymi.

 

Serdecznie zapraszamy na stronę www.jarmark.kielce.eu oraz do udziału w KIELECKIM WIRTUALNYM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM.

Powrót na początek strony