"Park Kielczan" - zgłoszenia tylko do 30 kwietnia

Kończy się czas naboru zgłoszeń w projekcie realizownym w ramach Budżetu Obywatelskiego "Park Kielczan". Termin upływa 30 kwietnia br. Obecnie do Urzędu Miasta wpłynęło prawie 40 zgłoszeń z 60 możliwych.

"Park Kielczan" to projekt skierowany do rodziców, którzy chcą upamiętnić narodziny swojego dziecka poprzez posadzenie na terenie miasta drzewa. Chodzi o dzieci urodzone w 2019 roku. Drzewka dodatkowo opatrzone zostaną tabliczką z imieniem i nazwiskiem dziecka.

Akcję sadzenia drzew zaplanowano na jesień - przełom października i listopada 2020 roku. Uczestnicy projektu posadzą drzewa przy pomocy pracowników Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych, na działce pomiędzy zalewem kieleckim, a ulicą Klonową.

Nabór zgłoszeń do projektu upływa 30 kwietnia. Termin ten nie będzie przedłużany.

Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem należy wydrukować, wypełnić i przesłać do Urzędu Miasta Kielce, ul. Strycharska 6 (Sekretariat Wydziału Gospodarki Komunalnej i Środowiska, pokój 306).

W oświadczeniu należy podać dane: imię i nazwisko uczestnika (rodzica/opiekuna) oraz imię, nazwisko i datę urodzenia jego dziecka.

Regulamin projektu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ