Rośnie liczba partnerów "Weekendu Pozytywnych Emocji – Kielce Is Ready"

To będzie czas mnóstwa atrakcji w Kielcach. W stolicy województwa świętokrzyskiego trwają przygotowania do Weekendu Pozytywnych Emocji – Kielce Is Ready. W ten sposób miasto chce pomóc w ożywieniu ruchu turystycznego i wesprzeć lokalny biznes po czasie zamknięcia, ze względu na pandemię koronawirusa.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Kielce. Razem z kieleckim ratuszem współorganizuje je Urząd Marszałkowski. Dzięki temu akcja obejmie nie tylko stolicę regionu.

W akcję #KielceIsReady włączyło się już kilkadziesiąt instytucji i atrakcji turystycznych. Każda z nich przygotowała specjalną ofertę dla turystów, którzy odwiedzą ją w długi, czerwcowy weekend.

Baza partnerów jest systematycznie aktualizowana. Ich wykaz i propozycje, które przygotowali można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta, w specjalnej zakładce. Tam również dostępne są informacje dla firm i instytucji, które chciałyby włączyć się w organizację wydarzenia.

Weekend Pozytywnych Emocji – Kielce Is Ready potrwa od 11 do 14 czerwca.