"Solidarni z Ukrainą" – koncert charytatywny w Kieleckim Centrum Kultury

Miasto Kielce organizuje koncert charytatywny, którego celem będzie zebranie jak najwyższej kwoty na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Koncert "Solidarni z Ukrainą" odbędzie się 27 marca o godz. 14.00 na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Do udziału w wydarzeniu zapraszają Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta oraz Kieleckie Centrum Kultury.

Biletem wstępu będzie dowód wpłaty dowolnej kwoty na specjalne konta Urzędu Miasta Kielce, pod które przyjmowane są darowizny na rzecz pomocy dla obywateli Ukrainy.

- w PLN 36 1050 1461 1000 0024 8244 2387
- w EUR 87 1050 1461 1000 0024 8244 3021

Wszystkie środki finansowe, które trafią na wskazane wyżej konta bankowe, zostaną przeznaczone na pomoc dla obywateli z Ukrainy.

W koncercie udział wezmą: Andrzej Piaseczny z zespołem, studenci i absolwenci z Katedry Muzyki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, wokaliści ze Studia Wokalnego MELODIA, Kasia Lisowska, Paweł Oszywa, Maja Wojtaszek z zespołem, Wojciech Lipiński 4tet i Ola Lipińska, Kornelia Patro - Laureatka Sceny dla Ciebie (Studio piosenki „Zameczek”), SOLOWEJ - ukraiński zespół muzyczny.

Przygotowanie studentów Katedry Muzyki UJK oraz wokalistów ze studia wokalnego Melodia, kierownictwo artystyczne - dr Katarzyna Lisowska. Koncert poprowadzi Aneta Czaban.

Podczas koncertu Młodzieżowa Rada Miasta Kielce prowadzić będzie zbiórkę na rzecz obywateli Ukrainy.

Lista potrzebnych przedmiotów i produktów na: www.kck.com.pl

Informacje: Impresariat KCK, tel. 41 344 90 54, mail: impresariat@kck.com.pl

02 solidarni z ukraina PL.jpg