Trwa koszenie traw w Kielcach

W Kielcach prowadzony jest kolejny etap koszenia terenów zielonych. Bieżące prace, na zlecenie miasta, wykonuje Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni i Usług Komunalnych. W ostatnich dniach wykonano już koszenie m.in. przy ulicach Warszawskiej, Szybowcowej, Radomskiej, Tarnowskiej i Bohaterów Warszawy.

- W ubiegłym tygodniu odbyło się powtórne koszenie na terenie Strefy Płatnego Parkowania czyli w Śródmieściu. Obecnie prace prowadzone są na Al. Popiełuszki i Al. Solidarności - tłumaczy Marcin Batóg, rzecznik prasowy RPZiUK w Kielcach.

Pracownicy Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych wykonują swoje obowiązki również w innych częściach miasta, nie tylko przy traktach komunikacyjnych. Koszenia odbywają się chociażby w  miejscach wypoczynku.

W najbliższych dniach pracownicy RPZiUK będą prowadzić prace związane z koszeniem m.in. przy trasach wylotowych z miasta oraz przy ul. Łódzkiej.