Wielkanocny Happening Teatru „Kubuś”

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach im. Stefana Karskiego po raz kolejny zorganizował świąteczny happening z udziałem pracowników i aktorów teatru, połączony z przekazaniem wielkanocnych życzeń i pisanek kierownikowi budowy nowej siedziby na Wzgórzu Zamkowym.

Spotkanie przy ul. Zamkowej 1a poprzedziło uroczyste przejście ulicami centrum miasta z obecnej siedziby „Kubusia”. W ten sposób dyrektor Piotr Bogusław Jędrzejczak oraz aktorzy i pracownicy teatru chcą pokazać mieszkańcom Kielc, w którym kierunku zmierzają i gdzie już wkrótce będzie trzeba ich szukać, gdyż siedziba placówki od 30 lat niezmiennie kojarzona jest z ul. Dużą.

Wydarzenie było okazją do złożenia życzeń z okazji Świąt Wielkanocnych całej ekipie budowlanej, które zostały przekazane na ręce kierownika budowy Pawła Krzyśka, podobnie jak dwie pisanki i kwiaty. Do życzeń dołączyli się również obecni na spotkaniu kieleccy radni.