Zabytki Kielc i powiatu kieleckiego. Konkurs dla młodych artystów

Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Kielecki zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. „Zabytki Kielc i powiatu kieleckiego”. Konkurs adresowany jest do młodych artystów z liceów plastycznych, a także do studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych.

Mogą w nim wziąć udział również artyści profesjonalni, artyści reprezentujący związki twórcze i artyści z dorobkiem artystycznym w postaci wystaw indywidualnych i zbiorowych. Celem przedsięwzięcia jest promocja kieleckich zabytków oraz lokalnych artystów.

Do udziału w konkursie przyjmowane będą prace stworzone w dowolnej technice i formacie będące własnością autora. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy pokonkursowej, której wernisaż odbędzie się 30 czerwca br. w Galerii Związku Polskich Artystów Plastyków zlokalizowanej przy ul. Sienkiewicza 29 w Kielcach (na Placu Artystów).

Prace należy zgłaszać do 19 czerwca br. Kontakt z organizatorem: zzpapkielce@gmail.com. Więcej informacji w regulaminie.

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Karta zgłoszeniowa.JPG JPG 155.59 KB