17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Nowa wystawa przed Dworcem Autobusowym

Od 14 do 24 kwietnia br. zapraszamy na wystawę, która znajduje się na placu przed Dworcem Autobusowym w Kielcach. Realizowana jest ona w ramach kampanii edukacyjnej „Dobre Cele”, która skupia się na promocji Agendy 2030, zawierającej 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju, przyjętych jednogłośnie przez wszystkie państwa Organizacji Narodów Zjednoczonych w 2015 roku.

Kampania ma wskazywać, jak codziennymi wyborami obywatele mogą wpłynąć na poprawę stanu środowiska i jakości życia, tak aby cele wskazane w Agendzie zostały osiągnięte przez świat do 2030 roku. Materiały na wystawę powstały we współpracy z ekspertami z ponad 40 organizacji pozarządowych.

Wystawę będzie można obejrzeć również 26 kwietnia 2022 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce, gdzie Urząd Miasta Kielce wraz z CSR Consulting i Targami Kielce S.A. organizuje konferencję pn. POZYTYWNA GOSPODARKA – CZYLI BIZNES NA DRODZE DO AGENDY 2030.

Nasza konferencja otrzymała tytuł „Oficjalnego wydarzenia towarzyszącego 11. sesji Światowego Forum Miejskiego – WUF11” i w związku z tym jest promowana w kalendarium Światowego Forum Miejskiego znajdującym się pod linkiem https://obserwatorium.miasta.pl/events/.

Wszelkie szczegółowe informacje w sprawie konferencji i wystawy otrzymacie Państwo w Biurze ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce (e-mail: coi@um.kielce.pl, tel. 41 36 76 571 lub 41 36 76 415).

 

WUF w twoim mieście 4.png

Powrót na początek strony