Adepci karate kyokushin zaprezentowali się podczas Mistrzostw Chikary

W hali widowiskowo-sportowej MOSiR Kielce przy ul. Żytniej odbyły się pierwsze Mistrzostwa o Puchar Chikary. W wydarzeniu udział wzięło ponad 300 zawodników z Klubu Karate Kyokushin "Chikara", którzy rywalizowali w dyscyplinach karate i kickboxingu. Patronat honorowy nad zawodami objął Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta.

Gościem specjalnym i zarazem sędzią był Shihan Andrzej Orłowski, Sensei Marek Prasek oraz dwukrotny Mistrz obu Ameryk, Tomasz Puzon. Podczas Turnieju poza rywalizacją zawodników w różnych kategoriach wiekowych i dyscyplinach tj.: Kihon, Kata, Kumite oraz technik kickboxingu, odbyła się ceremonia wręczenia czarnych pasów mistrzowskich dla instruktorów Klubu Karate Kyokushin "Chikara".

- Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację i hart ducha, a rodzicom i oglądających młodych adeptów za wspaniały doping. Bardzo dziękujemy również za pomoc w organizacji naszego Turnieju wszystkim Przyjaciołom Klubu, bez których nie bylibyśmy w stanie zorganizować takich zawodów - mówi Sensei Ernest Miszczyk.

Zdjęcia: Michal Klamczynski

Powrót na początek strony