Akcja rabatowa w Kielcach – CZYTAJĄC ZYSKUJESZ PODWÓJNIE

Bibliotekarze we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami, promują czytelnictwo i wspierają kulturę. Posiadacze karty bibliotecznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach będą mogli skorzystać z rabatów w wielu sklepach i punktach usługowych. Na czytelników czekają zniżki na poziomie od 5% do 20%.

Jak pokazują dane statystyczne czytelników w Kielcach stale przybywa. Tylko do końca września br. w miejskiej bibliotece zarejestrowanych było ich blisko 17 tys. Czytelnicy mają możliwość nie tylko wypożyczania książek, czasopism bądź audiobooków, ale również wzięcia udziału w autorskich spotkaniach ze znanymi pisarzami.

Dyskusyjne kluby książki, warsztaty edukacyjne, możliwość zagrania w popularne gry planszowe – oferta instytucji jest szeroka. Od teraz posiadacze karty bibliotecznej mogą również korzystać z atrakcyjnych rabatów dostępnych na towary lub usługi w takich kategoriach, jak zdrowie, uroda, edukacja, dziecko czy pupil.

Akcja zaplanowana została do 31 grudnia 2023 roku. Bibliotekarze liczą, że liczba Partnerów systematycznie będzie się powiększać, a czytelnicy będą, mieli możliwość skorzystania ze zniżek w jeszcze większej liczbie punktów.

- Do akcji zapraszamy zarówno czytelników, jak i kieleckie firmy gotowe wspierać wypożyczanie książek. W MBP im. J. Pilcha czeka wiele atrakcji. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej oraz kont na portalach społecznościowych, gdzie znajdziecie aktualne informacje o tej akcji, jak i wielu innych przygotowanych nie tylko dla miłośników książek - mówi Anna Żmudzińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im J. Pilcha w Kielcach.

Nie masz jeszcze karty bibliotecznej? Najwyższy czas ją wyrobić – zrobisz to w jednej z trzynastu filii kieleckiej instytucji.

Wykaz Partnerów „CZYTAJĄC ZYSKUJESZ PODWÓJNIE” oraz Regulamin akcji poniżej.

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. PARTNERZY AKCJI CZYTAJĄC ZYSKUJESZ PODWÓJNIE.pdf PDF 656.91 KB
2. REGULAMIN AKCJI CZYTAJAC ZYSKUJESZ PODWÓJNIE.pdf PDF 420.19 KB
Powrót na początek strony