Akcja "Szczepimy się" w Kielcach

We wtorek, 27 lipca w Klubie Seniora przy ul. Krzemionkowej 1 odbędzie się kolejne spotkanie dla seniorów w ramach kampanii „Szczepimy się”. W specjalnie uruchomionym punkcie szczepień będzie można, bez konieczności wcześniejszych zapisów, zaszczepić się przeciw COVID-19. Spotkanie odbędzie się w godz. od 9:00 do 13:00.

Miasto w ramach ogólnopolskiej kampanii „Szczepimy się” organizuje spotkania z seniorami i pikniki dla mieszkańców Kielc podczas, których zachęca do szczepień przeciw COVID-19.

Wydarzenia są okazją do integracji społecznej, rozmów i spotkań z władzami miasta. W programie są m.in. prelekcje ratownika medycznego lub lekarza na temat zasadności szczepień, występy artystyczne i wspólne grillowanie.

W punktach szczepień uruchamianych podczas spotkań dostępny jest preparat Pfizera. Osoby, które chcą się zaczepić muszą posiadać przy sobie numer PESEL.

Przypominamy, że wszyscy, które skorzystają z możliwości zaszczepienia się podczas wydarzenia, mogą liczyć na drobne upominki oraz kupony rabatowe przygotowane przez firmy zrzeszone w kieleckiej Izbie Rzemieślników i Przedsiębiorców.