Aktualizacja Bazy Ofert Inwestycyjnych

Centrum Obsługi Inwestora w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej przeprowadziło aktualizację Bazy Ofert Inwestycyjnych dostępnej na stronie www.mapa.invest.kielce.

Wyniku aktualizacji, która odbyła się w dniach 15.06.2020 – 30.06.2020 usunięto 11 ofert nieruchomości, zaktualizowano zawartość 7 ofert i wprowadzono 7 nowych nieruchomości.

Obecnie platforma zawiera  85 ofert, na które składają się tereny inwestycyjne (50), hale i obiekty magazynowe (12 ofert), biura (19 ofert), a także oferty dla turystyki (1) oraz lokale usługowo-handlowe (3 oferty).

Terytorialnie baza obejmuje nie tylko Miasto Kielce, ale także gminy powiatu kieleckiego. Pozwala to na stworzenie bardziej zdywersyfikowanej i atrakcyjnej oferty inwestycyjnej.

Oferty zawierają aktualne zdjęcia każdej nieruchomości, zarówno naziemne, jak i lotnicze. Dodatkową zaletą portalu jest możliwość wygenerowania danej oferty w formacie PDF oraz przejścia do lokalizacji oferty w Geoportalu Kielcektóry zawiera cenne informacje wspierające proces inwestycyjny, np. uzbrojenie terenu, ewidencję gruntów i budynków, szczegóły miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i in.

Baza ofert to przydatne narzędzie w obsłudze inwestorów lokalnych i zewnętrznych, umożliwia sprawne przygotowanie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb przedsiębiorcy propozycji nieruchomości. Katalog ofert stanowi także narzędzie promocyjne gminy – osoby korzystające z niej mają okazję przekonać się, iż Miasto Kielce jest otwarte na potrzeby biznesu i gotowe wspierać nowe inwestycje.

Zapraszamy do zapoznania się z Bazą Ofert oraz do odwiedzania strony internetowej Kieleckiego Portalu Gospodarczego www.invest.kielce.pl. Na bieżąco można zgłaszać nowe oferty terenów i biur na adres coi@um.kielce.pl. Wymogi formalne dla nowych ofert dostępne są TUTAJ.

Zawartość Bazy jest aktualizowana w także w ciągu roku w ramach bieżącej współpracy z właścicielami i administratorami nieruchomości.