Ankieta dotycząca promocji Kielc

Kielce Dron 10.jpg

Rozpoczęły się konsultacje społeczne w formie ankiety w ramach prac nad opracowaniem „Strategii promocji Miasta Kielce 2030+”.

W chwili obecnej trwają prace nad opracowaniem „Strategii promocji Miasta Kielce 2030+”. Jej celem jest przedstawienie podstawowych kierunków promocji Kielc w perspektywie czasowej 2030+ oraz nakreślenie długoterminowego katalogu skutecznych i nowoczesnych metod oraz narzędzi marketingu terytorialnego. Strategia będzie także przewodnikiem kształtowania marki miasta oraz inspiracją dla mieszkańców i innych grup docelowych do działań promocyjnych i budowania pozytywnego wizerunku Miasta Kielce.

- Jednym z podstawowych założeń prac nad Strategią jest umożliwienie jej współtworzenia każdemu mieszkańcowi Kielc i innym zainteresowanym osobom poprzez wykorzystanie modelu eksperckiego i partycypacji społecznej, a także zastosowanie różnych metod badawczych. Tylko tego typu podejście umożliwi stworzenie dokumentu wiarygodnego, który będzie oddawał prawdziwy charakter miasta - podkreśla Bogdan Wenta, prezydent Kielc.

Anonimowa ankieta online jest zamieszczona w terminie od 20.09.2021 r. do 11.10.2021 r. na platformie Idea Kielce https://konsultacje.kielce.eu/konsultacje-spoleczne-strategia-promocji.html.

Link do ankiety znajduje się na stronie internetowej Miasta Kielce pod adresami www.um.kielce.pl/promocja i www.kielce.eu/promocja, a także jest dostępny po zeskanowaniu poniższego qr-kodu.

strategia_promocji_miasta_kielce_ankieta_629x135.png

Można także wypełniać papierowe formularze ankiety, które są dostępne w siedzibach Urzędu Miasta Kielce (ul. Rynek 1 i ul. Strycharska 6 - Biura Obsługi Interesanta, ul. Szymanowskiego 6 - Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich).

 

Powrót na początek strony