"Antek w podróży" przystanie w Kielcach. W Punkcie Promocji Kielc

W najbliższą sobotę 22 stycznia zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i autorem bloga "Antek w podróży". Spotkanie odbędzie się o godz. 12.00 w Punkcie Promocji Kielc, który mieści się na dworcu autobusowym w Kielcach przy ul. Czarnowskiej 12.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Kielce oczami znanego blogera ze Śląska…

Autor bloga "Antek w podróży" - Przemysław Wiktorczyk podróżuje głównie po Europie, ale odwiedza również inne kontynenty. W sumie zwiedził już ponad 30 krajów. Gość opowie o fascynujących miejscach, ciekawej architekturze i malowniczych zakątkach, jakie miał okazję podziwiać oraz zaprezentuje fragmenty swojego bogatego fotograficznego archiwum. Głównym wątkiem spotkania z podróżnikiem będą jednak Kielce, a także ciekawe skojarzenia z innymi miastami w Polsce i w Europie. Po zakończeniu prezentacji goście będa mogli porozmawiać z podróżnikiem i zadać mu pytania. Jeśli jesteście ciekawi świata oraz chcecie posłuchać wrażeń ze zwiedzania Kielc i regionu świętokrzyskiego koniecznie odwiedźcie w sobotę Punkt Promocji Kielc (wejście od strony tunelu A i Skweru im. Edwarda Modrzejewskiego). 

Ze względu na obostrzenia związane ze stanem epidemicznym ilość miejsc ograniczona. Prosimy wszystkich uczestników o posiadanie własnej maseczki ochronnej.

Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV2 w Polsce - spotkanie odbędzie się przy zachowaniu zaleceń i obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Organizatorem spotkania jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.

ANTEK W PODRÓŻY - Przystanek Kielce_plakat.jpg

 

Powrót na początek strony