Wrzesień z bezpłatnymi warsztatami z cyberbezpieczeństwa

Zajęcia odbędą się w ramach 11. edycji ogólnopolskiego projektu szkoły Giganci Programowania dla dzieci i młodzieży. Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci. Warsztaty startują 3 września.

Na uczestników czeka świetna zabawa, nauka i konkursy programistyczne, w których do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych uczniów - entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy zarejestrować się na stronie www.giganciprogramowania.edu.pl

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online, w terminie od 3 do 25 września br. Szkoły zainteresowane udziałem uczniów w akcji Koduj z Gigantami oraz promocją wydarzenia, proszone są o wysłanie maila na sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl z danymi szkoły i osoby kontaktowej w celu przekazania materiałów oraz szczegółowych informacji.       

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta. 

Powrót na początek strony