Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Kielcach

Bieg „Tropem Wilczym”. - Pokażmy tego dnia wsparcie Ukraińcom – zapraszają organizatorzy
fot. Patryk Ptak

Około 300 osób wzięło udział w 9. edycji Biegu Tropem Wilczym w Kielcach. Biegacze pokonali 10 kilometrów ulicami miasta.

„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” odbył się 15 sierpnia br. W tym roku zarówno start jak i meta biegu ustawione zostały na kieleckim Rynku. Zawodnicy wystartowali o godz. 19:00.

Organizatorami Biegu byli: Fundacja Wolność i Demokracja oraz Urząd Miasta Kielce. Współorganizatorem biegu było Stowarzyszenie Biegaczy sieBIEGA.

KLASYFIKACJA "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wykletych" Kielce:

Kobiety:

1. Julia Szymkiewicz (Woźniak Running Team) czas – 39 min 50 sek.
  2. Klaudia Szmigiel (Woźniak Running Team) czas – 42 min 39 sek.
  3. Wioletta Kierczyńska (Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać) czas – 43 min 29 sek.

Mężczyźni:

1. Tomasz Biskupski (Zabiegani W Kielcach – Tomato Market) czas – 33 min 29 sek.
  2. Sebastian Łukasiewicz (Klub Biegowy Gepard) czas - 36 min 34 sek.
  3. Damian Wysocki czas – 37 min 4 sek.

Pełna klasyfikacja Biegu Tropem Wilczym w Kielcach.