Bilety semestralne dla uczniów i studentów

Zarząd Transportu Miejskiego przypomina uczniom i studentom o tańszych przejazdach autobusami komunikacji miejskiej na podstawie biletów semestralnych.

Uczniowie bilet mogą zakupić z ważnością przez 150 dni, tj. od 1 września do 31 stycznia. W strefie miejskiej kosztuje on 183 złote, a w miejskiej i podmiejskiej – 200 złotych.

Studenci bilet mogą zakupić z ważnością przez 135 dni, tj. od 1 października do 15 lutego. Kosztuje 165 złotych w strefie miejskiej, a w miejskiej i podmiejskiej 180 złotych.

Zakup biletów semestralnych jest znacznie tańszą opcją niż kupowanie biletów okresowych, które ważne są odpowiednio przez kolejnych 30, 60 lub 90 dni. Posiadacze Kieleckiej Karty Miejskiej bilety semestralne mogą zakupić online bez konieczności wizyty w punkcie ZTM.