Blogerzy turystyczni polecają Kielce na weekend

Propozycje na wycieczkę do stolicy województwa świętokrzyskiego przedstawia kilku blogerów, którzy odwiedzili Kielce w ramach „Festiwalu Turystycznego Blogerów” z okazji Święta Kielc.

W odkrywanie turystycznych atrakcji Kielc zaangażowali się:

Jakub – Tymrazem.pl
Magda – W 10 inspiracji dookoła świata
Magda i Przemek – Geeki Podróżniki
Klaudyna i Filip – Skomplikowane.pl

Znani blogerzy i podróżnicy w swoich relacjach z pobytu w Kielcach odpowiadają na pytania m.in. jakie są Kielce z punktu widzenia turysty, co warto zobaczyć w mieście czy jakie atrakcje oferują Kielce dla rodzin z dziećmi?

Zdaniem kielczanina Jakuba Juszyńskiego tworzącego blog tymrazem.pl, Kielce to idealna propozycja dla każdego. - Turysta znajdzie tutaj sporo ciekawych miejsc, a nawet jeżeli zna Kielce, to może odkryć miejsca, o których istnieniu często nie miał pojęcia! Zobaczcie moją propozycję na wycieczkę do stolicy województwa świętokrzyskiego - pisze Jakub Juszyński.

Do współpracy blogerów zaprosił Urząd Miasta Kielce. To pierwsza tego typu wspólna akcja promująca miasto Kielce w blogosferze i mediach społecznościowych.