Czasowa zmiana tras autobusów linii 4, 19 i 27

Od wtorku 6 czerwca 2023 roku wraz z rozpoczęciem remontu nawierzchni ulicy Krakowskiej w Kielcach (od skrzyżowania z bp. Kaczmarka do al. Legionów) obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy. Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że w związku z powyższym do odwołania dla autobusów linii 4, 19, 27 zostają wprowadzone zmiany:

• autobusy linii 4 jadące w kierunku al. Na Stadion od skrzyżowania Jana Pawła II z Krakowską zostają skierowane przez aleję Legionów i Marmurową. Nie będą obsługiwały przystanków Krakowska UJK, Krakowska / Kadzielnia oraz Pakosz / Kadzielnia. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu. W kierunku os. Sieje trasa nie ulega zmianie.

• autobusy linii 19 jadące w kierunku Bolechowic, Zawady i ulicy Chorzowskiej od ulicy Seminaryjskiej zostają skierowane przez Ogrodową oraz bp. Kaczmarka. Nie będą obsługiwały przystanków Krakowska / Jana Pawła II i Krakowska UJK. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu włącznie z Seminaryjska / Jana Pawła II. W kierunku Morcinka / działki trasa nie ulega zmianie.

• autobusy linii 27 jadące z osiedla Ślichowice od skrzyżowania Jana Pawła II z Krakowską zostają skierowane przez aleję Legionów i ulicę Marmurową oraz Pakosz. Nie będą obsługiwały przystanków Krakowska UJK i Krakowska / Kadzielnia. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu.

Źródło: Zarząd Transportu Miejskiego

objazd krakowska.jpg

Powrót na początek strony