Czternasty numer „Kieleckiej” już dostępny

Bezpłatny biuletyn informacyjny można znaleźć m.in. w Kieleckim Centrum Kultury, siedzibach ratusza, na kieleckim Dworcu Autobusowym i w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.

W 14. numerze „Kieleckiej” można przeczytać m.in. o przygotowaniach do 79. Tour de Pologne. Wyścig wystartuje z Kielc 30 lipca o godz. 11:35, ale już dzień wcześniej zapraszamy na kielecki Rynek na prezentację drużyn, show rowerowe Krystiana Herby i koncert. Z dwutygodnika dowiecie się jaką trasą przez Kielce przejadą najlepsi kolarze.

W najnowszym numerze piszemy także o ważnej inwestycji drogowej wokół Świętokrzyskiego Centrum Onkologii i Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, która ułatwi dojazd do największych lecznic. Jest też informacja o innych pracach prowadzonych na ulicach Kielc oraz o remontach chodników w mieście. Mamy również ważną informację dla osób, które chciałyby skorzystać z dotacji z Urzędu Miasta i wymienić nieekologiczny piec na nowe źródło ogrzewania. Z puli 2 milionów złotych przeznaczonych na ten cel w tym roku został jeszcze ponad milion.

Ponad to w "Kieleckiej" garść kultury i tekst o zbliżającej się gali OFF Fashion.

Wersja do pobrania dostępna jest – TUTAJ

 Kielecka_14-2022-strona tytulowa-1.jpg

Powrót na początek strony