„Czy znasz swoje miasto?” - druga zagadka w konkursie

W dostępnym od 8 lipca numerze Biuletynu Informacyjnego „Kielecka” prezentujemy kolejną zagadkę w ramach konkursu „Czy znasz swoje miasto?”.

W konkursie mogą brać udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat. Nagrody otrzymają trzy osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnych odpowiedzi drogą mailową oraz dwie, wylosowane spośród tych, którzy przesłali prawidłową odpowiedź drogą pocztową, bądź osobiście wrzucili ją do urny konkursowej, ustawionej w budynku ratusza na Rynku oraz przy ul. Strycharskiej 6. Za realizację konkursu odpowiada Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce.

Odpowiedzi, wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska, należy przesyłać na adres e-mail: marketing@um.kielce.pl lub pocztą: Urząd Miasta Kielce, Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce. Wyniki będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Kielce.

Regulamin konkursu

 

Przypominamy, że jako pierwsi na pytanie konkursowe w 7. Numerze „Kieleckiej” odpowiedzieli: Adrianna Linertowicz, Dawid Makowski, Jerzy Szczypiórski, Jolanta Kołbus, Judyta Linertowicz oraz Paweł Lato i to oni otrzymują ufundowane przez  Miasto Kielce nagrody. Zapraszamy do UM Kielce przy ul. Strycharskiej 6 (p. 709) od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 15.00. Nagrody trzeba odebrać w terminie do 30 dni od daty ogłoszenia wyników.

Powrót na początek strony