„Czy znasz swoje miasto?” - konkurs

Czy znasz swoje miasto? - do odpowiedzi na to pytanie zachęcamy czytelników biuletynu informacyjnego „Kielecka”. W każdym numerze publikowana będzie fotografia prezentująca jakiś element budynku, miejsca, bądź symbolu związanego z miastem Kielce. Zadaniem czytelników będzie odgadnąć, co to jest.

W dostępnym od 24 czerwca numerze gazety pytamy, do jakiej instytucji wiodą pokazane na zdjęciu drzwi?

W konkursie mogą brać udział wszyscy, którzy ukończyli 18 lat. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Miasto Kielce dla pięciu pierwszych osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi drogą mailową oraz trzech, które zostaną wylosowane spośród tych, którzy przesłali prawidłową odpowiedź drogą pocztową, bądź osobiście wrzucili ją do urn konkursowych, ustawionych w  dwóch siedzibach ratusza.

Wyniki będą dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Kielce oraz zamieszczone w kolejnym numerze „Kieleckiej”, gdzie pojawi się też nowa foto-zagadka.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres e-mail: marketing@um.kielce.pl lub pocztą: Urząd Miasta Kielce, Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce, bądź też wrzucić do urn, które znajdują się przy stojakach z "Kielecką"  w UM Kielce na Rynku (od strony placu Konstytucji 3 Maja) oraz przy ul. Strycharskiej 6.

 

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Za realizację  konkursu odpowiedzialne jest Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce. Zapraszamy do udziału.

Powrót na początek strony