"Czy znasz swoje miasto?" - rozstrzygnięcie pierwszej zagadki

Znamy zwycięzców konkursu pt. "Czy znasz swoje miasto?", który zainaugurowany został w ostatnim numerze bezpłatnego biuletynu informacyjnego "Kielecka".

W pytaniu konkursowym czytelnicy mieli za zadanie odgadnąć, do jakiej instytucji prowadzą pokazane na zdjęciu drzwi. Chodziło o Teatr Lalki i Aktora "Kubuś".

Jako pierwsi prawidłowych odpowiedzi udzielili: Adrianna Linertowicz, Dawid Makowski, Jerzy Szczypiórski, Jolanta Kołbus, Judyta Linertowicz oraz Paweł Lato.

Osoby te otrzymają nagrody ufundowane przez Miasto Kielce. Można je będzie odbierać w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej UM Kielce przy ul. Strycharskiej 6. Zapraszamy w godz. 8.00 - 15.00, począwszy od 5 lipca, przez 30 dni od daty opublikowania informacji o wskazaniu zwycięzców.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Kolejne zdjęcie i pytanie już w ósmym numerze "Kieleckiej", który będzie dostępny od czwartku 8 lipca. Gazetę można odebrać m.in.: w siedzibach Urzędu Miasta Kielce, w Kieleckim Centrum Kultury, na Dworcu Autobusowym, w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, Galerii Planty.

Powrót na początek strony