„Czym skorupka za młodu nasiąknie…”. Rusza kolejna edycja zajęć

Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej UM Kielce zaprasza przedszkolaki oraz uczniów kieleckich placówek oświatowych na kolejną edycję zajęć z cyklu „Czym skorupka za młodu nasiąknie...”. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad pół tysiąca dzieci.

Celem warsztatów, organizowanych w Punkcie Promocji Kielc na Dworcu Autobusowym, jest zaszczepienie w młodych mieszkańcach miasta miłości do swojej „Małej Ojczyzny” oraz promocja Kielc. Spotkania prowadzone są w swobodnej formie, uatrakcyjnionej pokazami multimedialnymi, zagadkami i konkursami. Towarzyszą im zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wypełniają karty pracy poświęcone Kielcom.

Udział w projekcie jest również okazją do poznania Mediateki „Poczytalni na dVoRcu” oraz wyjątkowego kompleksu Dworca Autobusowego. Zajęcia są bezpłatne i trwają do 1,5 godziny oraz mogą być organizowane w grupach do 20 osób, od poniedziałku do piątku, w godz. 09:00 - 14:00. Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu pod adresem e-mail: marketing@um.kielce.pl lub telefonicznie: 41 367 64 78, 41 367 65 73 (pon.-pt. w godz. 8.00-15.00).

 

Powrót na początek strony