Dom, ogród i ty. Wiosenna wystawa w Targach Kielce

Jedna z ulubionych wśród kielczan i mieszkańców regionu wystaw, odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2023 roku. W jej trakcie, jak zwykle, nie zabraknie szerokiej oferty produktów i usług, aktualnie panujących trendów, fachowych porad ekspertów i mnóstwa ciekawych inspiracji.

Rodzinny weekend w Targach Kielce

Targi DOM, OGRÓD i TY towarzyszą Targom Kielce praktycznie od początku istnienia kieleckiego ośrodka. W tym czasie przeszły prawdziwą ewolucję, ale zawsze były wydarzeniem skierowanym do mieszkańców regionu, którzy całymi rodzinami pojawiali się w Targach Kielce. Połowa kwietnia to czas, w którym zaczynamy myśleć o uporządkowaniu swojego ogrodu, pracach remontowych oraz wprowadzeniu nowych aranżacji przed zbliżającym się sezonem letnim. Jeśli chcesz zrobić to zgodnie z obowiązującymi trendami, wykorzystując najnowsze technologie i produkty wyposażenia wnętrz i ogrodów, koniecznie musisz odwiedzić kielecki ośrodek wystawienniczy! Duży wybór artykułów budowlanych, roślin, sadzonek i krzewów, które mogą wypełnić Twój ogród, taras lub balkon, odnajdziesz właśnie podczas rodzinnego weekendu w Targach Kielce.

Budujesz dom? Remontujesz mieszkanie? Urządzasz ogród?

Jeśli rozpoczynasz budowę domu, remont mieszkania lub zwyczajnie chcesz być na bieżąco w obowiązujących trendach, to kwietniowe wydarzenie jest miejscem dla Ciebie. U nas zapoznasz się z szeroką ofertą produktów i usług oferowanych przez wystawców. Wśród nich znajdą się artykuły wyposażenia wnętrz, produkty związane z ogrodnictwem, materiały budowlane i wykończeniowe, ale również zdrowa żywność, ekokosmetyki oraz produkty regionalne i rękodzielnicze. Podczas targów w kieleckim ośrodku pojawią się producenci i dystrybutorzy m.in.: kominków, klimatyzacji, okien, drzwi, ogrodzeń, czy paneli fotowoltaicznych.

Strefa ekspertów

Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. W trakcie wystawy do dyspozycji zwiedzających będą agenci ubezpieczeniowi, doradcy hipoteczni, architekci oraz projektanci wnętrz i ogrodów. Bezpłatne porady fachowców, z których mieszkańcy będą mogli skorzystać każdego dnia wystawy, stanowić będą uzupełnienie szerokiej oferty usług dostępnych podczas kwietniowego wydarzenia.

Strefa EKO i rękodzieło

Nieodłącznym elementem wiosennej wystawy DOM, OGRÓD i TY są ręcznie wykonywane przedmioty codziennego użytku, w tym: dizajnerska biżuteria, obrazy, czy obrusy. Hand made to popularne określenie ręcznie wykonywanych produktów, które przykuwają uwagę odbiorców i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wszyscy zainteresowani ekologicznym stylem życia również odnajdą coś dla siebie. Na stoiskach wystawców będzie można zakupić ekologiczną żywność i podpytać o nieinwazyjne sposoby upraw roślin oraz zapoznać się z szeroką ofertą ekokosmetyków. Te z roku na rok zyskują coraz większe grono sympatyków i cieszą się ich uznaniem.

Źródło: Targi Kielce

 

Powrót na początek strony