DUB IT Tuning Festiwal wraca do Kielc

Unikatowe samochody, tuning na światowym poziomie i sprzęt z najwyższej półki. Po raz kolejny pasjonaci motoryzacji będą mieli okazję podziwiać najbardziej skrupulatnie i kreatywnie przerobione samochody, porozmawiać z ich właścicielami i spotkać innych podobnych sobie zwolenników „poprawiania fabryki”. Najlepsze projekty tuningowe oraz unikatowe samochody z całego świata. DUB IT w Targach Kielce już 25 i 26 czerwca. Wydarzenie jest częścią Święta Kielc 2022.

DUB IT to przede wszystkim samochody, które do tej pory można było spotkać tylko na instagramowych kontach i na youtubowych filmikach. Od europejskich marek pokroju Ferrari, Lamborghini i Porsche, po profesjonalnie przerobione maszyny z gatunku JDM.

DUB IT! to także miejsce dla fanów klasyki. Od youngtimerów takich jak Golf jedynka, aż do Peugeota 201 z 1931 roku. Wystawę Klasyków poprowadzi Patryk Mikiciuk z TVN Turbo.

Ponadto Strefa Souczek Detailing, konkurs Car Audio, turniej Driftu oraz Drift Taxi, gdzie będzie można zostać przewiezionym maszyną stworzoną pod jazdę bokiem z zawrotną prędkością.

Szczegóły na stronie Targów Kielce Program Dub IT

Fot. Targi Kielce

Powrót na początek strony