To efekt rozstrzygnięcia kolejnego konkursu na stanowiska kierownicze w Urzędzie Miasta Kielce. Dominik Rozdziałowski jest uznanym w kraju ekspertem w zakresie cyberbezpieczeństwa i cyberprzestępczości. W Urzędzie Miasta Kielce będzie odpowiadał m.in. za cyfrową transformację Centrum Bezpieczeństwa Miasta, rozwój systemów służących bezpieczeństwu, zarządzaniu i świadczeniu usług publicznych. Stanowisko obejmie w połowie grudnia.
Od 2022 roku do października 2024 roku był dyrektorem Departamentu Cyberbezpieczeństwa Ministerstwa Obrony Narodowej. W ostatnich latach nadzorował także Dowództwo Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni (DKWOC odpowiada również w resorcie obrony narodowej za kluczowe obszary związane z kryptologią, cyberbezpieczeństwem oraz budową i eksploatacją systemów IT), a także Zespół do Zadań w Cyberprzestrzeni Wojsk Obrony Terytorialnej.
Wcześniej, od 2007 roku, pełnił służbę w Policji. Początkowo jako specjalista w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, a następnie jako naczelnik Wydziału do walki z Cyberprzestępczością KWP Kielce. Był także Pełnomocnikiem Komendanta Głównego Policji ds. utworzenia struktur do walki z Cyberprzestępczością, dyrektorem Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji w Warszawie i naczelnikiem Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.
Przez 14 lat był biegłym z informatyki, przestępczości komputerowej, znaków towarowych i praw autorskich, automatów do gier i wyceny rzeczy. Jest wykładowcą akademickim oraz współpracownikiem portalu Zaufanatrzeciastrona.pl. Prelegent najważniejszych Polskich konferencji z zakresu cyberbezpieczeństwa, cyberprzestępczości, telekomunikacji i ekonomii. Wielokrotnie zapraszany jako ekspert przez ogólnopolskie stacje radiowe i telewizyjne.
W Urzędzie Miasta Kielce Dominik Rozdziałowski będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów w zakresie cyfrowej transformacji działalności Centrum Bezpieczeństwa Miasta, zapewnienie bezpieczeństwa oraz ciągłości działania narzędzi informatycznych, rozwój systemów służących zarządzaniu bezpieczeństwem miasta, systemów łączności radiowej oraz innych systemów łączności na potrzeby zarządzania kryzysowego oraz realizacji zadań obronnych, współpracę z Biurem Rozwoju Miasta w zakresie rozwoju i utrzymania systemów i aplikacji służących zarządzaniu miastem oraz świadczeniem usług publicznych.