„Dzień z Łukiem” podczas Festiwalu Wiatru

Na obiektach Klubu Sportowego „Stella” podczas Łuczniczych Zawodów Sportowych rywalizowano o Puchar Prezydenta Kielc.

Zawody „Dzień z łukiem” to już stała pozycja wśród wydarzeń Festiwalu Wiatru. W tegorocznej zawodach, które odbyły się 21 września, wzięło udział 30 osób, niektórzy z uczestników łuk w ręku trzymali po raz pierwszy w życiu. Rywalizacja odbyła się pod opieką trenerów i pracowników klubu w grupach zaawansowanych i początkujących. Szczęśliwi zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary z rąk Grzegorza Sowińskiego, zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Kielce.

„Dzień z Łukiem” - Łucznicze Zawody Sportowe o Puchar Prezydenta Kielc zorganizowane zostały w ramach III edycji Festiwalu Wiatru - Kielce 2023, który koordynuje Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce. Więcej informacji o Festiwalu Wiatru można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia www.kielce.eu/festiwal-wiatru.