Dzień z Łukiem w ramach III Festiwalu Wiatru

Miasto Kielce oraz Klub Sportowy „Stella” zapraszają na „Dzień z Łukiem” – Łucznicze Zawody Sportowe o Puchar Prezydenta Kielc. W rywalizacji mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na wiek, oraz osoby z niepełnosprawnością z Kielc. Zgłoszenia należy przesyłać do 18 września.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 21 września o godz. 16:00 na terenie Klubu Sportowego „Stella” przy ul. Krakowskiej 374. Rywalizacja będzie się odbywać w grupach zaawansowanych i początkujących pod opieką trenerów oraz pracowników Klubu.

Zgłoszenia udziału w zawodach należy przesłać do 18.09.2023 r. na adres e-mail: klubsportowystella@gmail.com podając imię, nazwisko oraz rok urodzenia uczestnika. W razie złych warunków atmosferycznych zawody zostaną przeprowadzone w hali.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 41 34-65-198.

III Festiwal Wiatru odbędzie się w dniach 15-24 września. W programie znalazło się niemal 40 różnorodnych imprez współorganizowanych przez przeszło 30 partnerów. Będą m.in. spektakle, koncerty, wystawy i prezentacje, różnorodne warsztaty, gra terenowa, zawody sportowe, pokaz mody, piknik rodzinny oraz parada motocyklowa.  

Więcej na stronie https://www.kielce.eu/festiwal-wiatru

Powrót na początek strony