Egzotyczne gatunki zwierząt i roślin na Exotic Fest Kielce

Grupa ludzi oglądająca figurki egzotycznych zwierząt
Targi Kielce

Różnorodne gatunki gekonów czy węży, a także ptaszniki, pająki, skorpiony, mrówki, jaszczurki i wiele więcej na Exotic Fest Kielce. Nie zabraknie producentów roślin do oczek wodnych, akwariów i terrariów, a nawet chrupiących owadów jadalnych. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 Wystawców. To wszystko już w niedzielę, 19 listopada w hali E Targów Kielce.

Exotic Fest w Kielcach to spotkanie dla miłośników terrarystyki, akwarystyki i botaniki, którzy chcą powiększyć swoją dotychczasową hodowlę o nowe gatunki zwierząt lub wyposażyć się w akcesoria niezbędne do tego hobby. Wśród wystawców tegorocznego Exotic Fest Kielce pojawią się najbardziej znani hodowcy w Polsce, a wśród nich: hodowcy węży zbożowych Rb reptiles i węży właściwych oraz ElGeckos, hodowcy gekonów i węży z Łodzi, Ultimate Geckos z hodowlą gekonów lamparcich, Ultimate Pythons z barwnymi pytonami królewskimi, Papa-spiders z hodowlą ptaszników, Cerastes  zajmujący się importem i hodowlą gadów, płazów, stawonogów bezkręgowych, a także Ant On Top ze zróżnicowaną ofertą mrówek. Repti-Herp zaprezentuje bogatą ofertę agam brodatych, eublefarów lamparcich i gekonów orzęsionych, a także kameleony i warany, Mega Pets będzie miał spory wybór w ślimakach, wijach i karaczanach egzotycznych, a Abaddon BCN bogatą ofertą ptaszników, pająków właściwych, a także skorpionów i owadów.

W trakcie wydarzenia zaprezentowana zostaną różnorodne owady karmowe. Na stoisku firmy Imperator będzie można zobaczyć świerszcze, szarańcze, mączniki, drewnojady, różne gatunki karaczanów Muszki owocówki, a także skoczogonki. Oprócz owadów do hodowli, pojawią się również takie do jedzenia. Gastrobaki – dystrybutor produktów gastronomicznych zaoferuje pyszne, chrupiące owady, a także nowe smaki czekolad, kolorowe lizaki i pyszne pianki z dodatkiem chrupiących owadów.

Miłośnicy roślin również znajdą coś dla siebie. Firma TerraBotanica.pl specjalizująca się w uprawie roślin z obszarów tropikalnych przedstawi szeroki wybór roślin do terrariów, wiwariów, paludariów oraz innych projektów w szkle, a także roślin na domowy parapet. Nie zabraknie kolorowych bromelii, majestatycznych pnączy porastających drzewa, epifitycznych miniaturowych paproci, oryginalnych storczyków. Na Exotic Fest będzie również producent roślin do oczek wodnych, akwariów i terrariów Water&Garden Michał Dylewski.

Oferta Exotic Fest jest jeszcze bardziej różnorodna. Wśród wystawców znalazła się młoda marka biżuteryjna w stylu boho GAPAGO HANDMADE JEWELRY z niebanalnymi bransoletkami, chokerami i naszyjnikami wykonanymi splotem makramowym z kamieniami naturalnymi, minerałami, a także Nemiland z personalizowanymi workoplecakami oraz piórnikami, z motywem zwierzęcym.

Bilety na Exotic Fest Kielce dostępne są w różnych wariantach na stronie www.tobilet.pl a także na miejscu, w dniu wydarzenia.

Bilety w przedsprzedaży - w niższej cenie - tylko online i tylko do 18 listopada!

Exotic Fest w Kielcach odbędzie się w niedzielę, 19 listopada od godz. 10:00 do 16:00 w hali E Targów Kielce.

Więcej informacji na stronie Facebook Exotic Fest i w wydarzeniu Exotic Fest KIELCE.

Źródło zdjęć: ARCHIWUM TARGI KIELCE

Powrót na początek strony