Finał „Sceny dla Ciebie”. Gwiazdą wieczoru Happysad

Dom Kultury „Zameczek” w Kielcach zaprasza na koncert finałowy 24. Festiwalu „Scena dla Ciebie”. Wystąpi 21 wokalistów oraz dwa zespoły wokalno-instrumentalne. Młode talenty z Kielc i regionu świętokrzyskiego zaprezentują się 2 grudnia br. na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Happysad.

Eliminacje odbyły się w tym roku w Domu Kultury „Zameczek”, w dniach 21-23 października oraz 14 października w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tegorocznych finalistów festiwalu wyłoniło jury w składzie: Katarzyna Lisowska, Aleksandra Gronek-Piotrowska, Piotr Restecki, Paulina Picheta, Marek Kawiorski i Aneta Ozga-Mazur. Komisja podczas eliminacji wzięła pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu, muzykalność uczestnika oraz ogólny wyraz artystyczny. Do Koncertu Finałowego, który odbędzie się 2 grudnia o godz. 17:00 na Dużej Scenie KCK, jury zakwalifikowało 23-ech wykonawców.

W pierwszej części koncertu wystąpią młodzi finaliści, których oceni profesjonalne jury. W każdej kategorii zostaną przyznane nagrody w tym Grand Prix dla najlepszego wykonawcy. Nagroda ta zostanie ufundowana przez Prezydenta Miasta Kielce.

W drugiej części wieczoru wystąpi zespół Happysad, który powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Formacja wyruszyła w jesienną trasę koncertową ZWIERZ TOUR, w trakcie której zaprezentuje na żywo premierowy utwór oraz specjalny set.

Bilety na Koncert Finałowy „Scena dla Ciebie” z udziałem gwiazdy wieczoru do nabycia w DK Zameczek. Liczba miejsc ograniczona.

Informacje pod tel. 41 367 63 01 lub drogą mailową na adres sekretariat@zameczek-kielce.pl.

Festiwal „Scena dla Ciebie” został zainicjowany przez dyr. DK „Zameczek” Teresę Wołczyk-Rosołowską. Na przestrzeni ponad 20 lat zmienił swój zasięg i formułę, obecnie uczestniczą w nim młodzi, utalentowani wokaliści i zespoły z naszego miasta i regionu. Festiwal dla wielu uczestników stał się szansą ich artystycznego rozwoju. 

Protokół z posiedzenia Komisji Kwalifikacyjnej 24. edycji Festiwalu „Scena dla Ciebie”

Plakat

 

Powrót na początek strony