Finał „Wielkiej Trasy Śniadaniowej Radia ZET 2023” w Kielcach

Kawka i smaczna przekąska gratis na kieleckim Rynku? Czemu nie! W najbliższą niedzielę, 17 września, w godzinach od 11:00 do 15:00 w Kielcach odbędzie się Finał „Wielkiej Trasy Śniadaniowej Radia ZET 2023”.

W ramach akcji na mieszkańców czeka bezpłatne śniadanie od Radia ZET, serwowane z trzech Food Trucków oraz dwóch namiotów kulinarnych. Ponadto wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w warsztatach, grach oraz konkursach z nagrodami.

Dodatkowo przewidziane są inne atrakcje. Będą występy taneczne w wykonaniu Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca oraz Świętokrzyskiego Klubu Tańca i Tańca Sportowego „JUMP”, pokazy żonglerki i tańca, m.in. Studio Tańca Verso oraz rozgrywki szachowe przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, ponadto prezentacje w wykonaniu Kieleckiego Klubu Sportowego Karate. Na stoisku Urzędu Miasta Kielce na uczestników imprezy czekać będą m.in. emocje edukacyjnej loteryjki z nagrodami nie tylko dla najmłodszych.

Pokazy wg godzin:

  • 11.30 - Kielecki Klub Sportowy Karate
  • 12.00 - Szkoła Tańca KTT (Hip Hop)
  • 13.30 - Młodzieżowy Dom Kultury
  • 14.00 - Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego „JUMP”

Tegoroczna edycja „Wielkiej Trasy Śniadaniowej Radia ZET” ruszyła 9 września w Jeleniej Górze. Na trasie znalazły się miasta takie jak: Wrocław, Opole, Bielsko Biała, Ruda Śląska, Częstochowa, Piotrków Trybunalski oraz Łódź. W najbliższą niedzielę „Zetka” będzie nadawała z Kielc.

Impreza będzie realizowana we współpracy z Miastem Kielce. Realizację eventu koordynuje Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce.

Powrót na początek strony