Gala Finałowa OFF FASHION

„Życie jest piękne” to hasło tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody. Najlepsze kolekcje zobaczymy na żywo 23 lipca.

Projektanci mają o co walczyć, bo pula nagród w konkursie w tym roku to prawie 80 tys. zł i wiele nagród rzeczowych.

Finalistów oceni liczne grono jurorskie, złożone ze specjalistów, projektantów, blogerów modowych i ludzi na co dzień zajmujących się sztuką.

Imprezę poprowadzi Paulina Kurpińska, Miss Polonia 2021, modelka i prezenterka :Dzień dobry TVN”, a prywatnie żona Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Atrakcją wieczoru będzie premierowy pokaz nowej kolekcji dr. Pawła Węgrzyna, projektanta i eksperta mody, którego ubrania aktor John Savage ubrał na czerwony dywan w Cannes.

Zmagania projektantów uświetni koncert Natalii Przybysz.

Doskonale wyreżyserowany, dynamiczny pokaz finalistów, w którym weźmie udział ponad 80 modelek, głosowanie na żywo, jak na konkursie Eurowizji, wielkie emocje i doskonała zabawa. Kieleckie Święto Mody, czyli Gala OFF Fashion warte jest zobaczenia

Bilety na Galę można już kupić w kasie Kieleckiego Centrum Kultury oraz na stronach internetowych www.kck.bilety24.pl, www.kupbilecik.pl. Zwłaszcza że podczas Gali zostanie zrealizowana audycja telewizyjna o charakterze modowym.

Imprezie towarzyszy kolekcjonerski plakat zaprojektowany przez Mateusza Stradomskiego, który otrzymają wszyscy właściciele zakupionych na Galę biletów.   

Szczegóły na profilu OFF Fashion

Powrót na początek strony