Giełda Szkół w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

W dniach 30 - 31 marca 2023 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kielcach odbędzie się wydarzenie promujące kierunki kształcenia w roku szkolnym 2023/2024 oferowane przez kieleckie szkoły ponadpodstawowe. Giełda szkół adresowana do ósmoklasistów odbędzie się w godz. 9.00 -14.00.

Uczniowie kończący w tym roku szkołę podstawową podczas bezpośrednich rozmów z uczniami i nauczycielami, będą mogli zapoznać się z ofertą poszczególnych placówek i zdobyć potrzebne informacje przed podjęciem decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia. 

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele władz Miasta Kielce, Kuratorium Oświaty, Urzędu Marszałkowskiego oraz wiodących firm świadczących swoje usługi na lokalnym, krajowym i międzynarodowym rynku pracy: Autorud Stalowa Wola Sp. z o.o., Fronius Polska Sp. z o.o., KH-KIPPER Sp z o.o., Nobile Motors Sp. Z o.o. Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes Benz Oddział Kielce, Przedsiębiorstwo Mechaniczno-inżynieryjne „WWTECH” Przemysław Wójcik, PTH Pneumatic Complex Osojca JiP Sp. J., NSK Berings Polska S.A., Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o, Laboo kids fashion, Strima.

W spotkaniu wezmą udział także przedstawiciele Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach z Wydziału Mechatroniki i Budowy Maszyn.

Program wydarzenia:

Czwartek, 30 marca

9.00 – 9.30 Przywitanie i przedstawienie zaproszonych  gości

9.30-10.30 Przemówienia

10.30 -14.30 - Zwiedzanie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

  • prezentacje partnerów CK Technik
  • prezentacje szkół

14.30 Zakończenie wydarzenia

Piątek, 31 marca 2023

9.00 – 14.00 - Zwiedzanie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

  • prezentacje partnerów CK Technik
  • prezentacje szkół

14.00  Zakończenie wydarzenia

Powrót na początek strony