Głosuj na Kielce w plebiscycie "Supermiasta"

Kielce

Co było największym sukcesem Kielc w ciągu ostatnich 30 lat? Powstanie Targów Kielce, przebudowa i rewitalizacja śródmieścia, skuteczna obrona województwa, zwycięstwo Vive Kielce w Lidze Mistrzów, powstanie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii, a może budowa pierwszego, nowoczesnego stadionu piłkarskiego w Polsce?

Trwa plebiscyt "Supermiasta", organizowany z okazji 30. rocznicy pierwszych w powojennej Polsce wyborów samorządowych. Pomysłodawcą akcji jest redakcja „Gazety Wyborczej”.

Udział w plebiscycie może wziąć każdy oddając głos na jedną z 12 propozycji: wydarzeń, inwestycji, zjawisk, kóre były największym sukcesem Kielc w ciągu ostatnich 30 lat.

Głosowanie potrwa do końca kwietnia. Wyniki plebiscytu poznamy 8 maja. Natomiast 16 czerwca odbędzie się uroczysta gala Supermiast w redakcji „Gazety Wyborczej” w Warszawie. Trzy z nich otrzymają Grand Prix przyznane przez jury - ekspertów z redakcji lokalnych.

Zachęcamy do głosowania