GO+bet nowym sponsorem Korony Kielce

Legalny polski bukmacher GO+bet podpisał umowę sponsorską z Koroną Kielce, która obowiązywać będzie do końca sezonu 2022/23.

GO+bet jest nowym, legalnym bukmacherem ze 100% polskim kapitałem. Firma działa zarówno w Internecie, jak i na rynku naziemnym. Ich niezwykle doświadczony zespół składa się z pasjonatów sportu, e-sportu i rozrywki, którzy poświęcili lata na poznawaniu rynku bukmacherskiego. 

Logotyp naszego nowego sponsora zobaczycie między innymi na spodenkach meczowych podopiecznych trenera Leszka Ojrzyńskiego. 

Więcej informacji o nowym sponsorze Żółto-Czerwonych można znaleźć na stronie internetowej bukmachera.

- Razem z Koroną Kielce wchodzimy do piłkarskiej Ekstraklasy na sezon 2022/23. Cieszę się, że naszym partnerem został kielecki klub, z którym będziemy się wzajemnie wspierać w dążeniu do własnych i wspólnych celów. Rozmowy negocjacyjne przebiegły bardzo sprawnie, szybko znaleźliśmy wspólny język. Dla kibiców Korony przygotujemy w GO+bet specjalne promocje i ofertę, a także postaramy się uatrakcyjnić dni meczowe na stadionie - komentuje Prezes Zarządu GO+bet, Grzegorz Kiczko. 

- Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy powitać firmę GO+bet w żółto-czerwonej rodzinie. Ta współpraca to kolejny ważny krok dla rozwoju klubu. Cieszę się, że w gronie naszych sponsorów pojawiają się kolejne firmy z tak kompetentnymi i otwartymi na wspólne działania ludźmi. Mam nadzieję, że czeka nas w nadchodzącym sezonie wiele niezapomnianych emocji, które będziemy wspólnie przeżywać - komentuje Prezes Zarządu Korona SA., Łukasz Jabłoński.

nowy sponsor korony.jpg

Powrót na początek strony