Grudniowy czas w Energetycznym Centrum Nauki

Podczas warsztatów familijnych, które zaplanowano na trzy grudniowe weekendy, uczestnicy skonstruują świąteczną kartkę, która oprócz dobrych emocji zawierać będzie wyjaśnienie czym jest energia, jak powstaje i jakie elementy są potrzebne, abyśmy mogli ją „zobaczyć”. Nie zabraknie również zimowych akcentów, będą śnieżne i lodowe eksperymenty, które pomogą zrozumieć zjawiska przyrody.

Bilety do Energetycznego Centrum Nauki KPT są dostępne przez stronę https://bilety.ecn.kielce.pl/ lub w kasie centrum. Szczegółowych informacji udzielamy pod nr 41 278 72 50 lub mailowo: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl. Warsztaty kierowane są do dzieci od 6 roku życia razem z rodzicami/opiekunami. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego opiekuna, którego obowiązuje bilet wstępu.

Ważne! We wtorek, 6 grudnia bilety do ECN na zwiedzanie wystawy i warsztaty będzie można kupić z 25% rabatem i zrealizować do 31 grudnia 2022 r. W celu wykorzystania wejściówek, należy wcześniej zarezerwować termin pod nr tel. 41 278 72 50 lub e-mailowo: rezerwacjeecn@technopark.kielce.pl.

Akcja rabatowa nie łączy się z innymi ofertami, rabatami. Sprzedaż biletów w ramach promocji odbywać się będzie 06.12.2022 r. przez internetowy system w godz. 08:00 - 23:59 na stronie https://bilety.ecn.kielce.pl/

Regulamin promocji dostępny na stronie: https://ecn.kielce.pl/index.php/pl/2022/11/29/mikolajkowa-promocja-w-ecn.

 

Powrót na początek strony