Grupa Industria sponsorem tytularnym Akademii Korona

Grupa Przemysłowa Industria od nowego sezonu będzie sponsorem tytularnym Akademii Korona Kielce. Umowę w czwartek parafowali prezesi Szczepan Ruman i Łukasz Jabłoński.

- Współpracujemy od dłuższego czasu. Ta współpraca układa się bardzo dobrze. Teraz postanowiliśmy zaangażować się jeszcze mocniej. Jesteśmy dumni, że możemy inwestować w rozwój młodych talentów – przekonuje prezes Grupy Industria.

Szczepan Ruman zwrócił uwagę, że Akademia Korona Kielce ma wpływ na szkolenie w całym regionie, ponieważ współpracuje z innymi tego typu podmiotami w województwie świętokrzyskim. Ambicją władz klubu jest to, by kielecka akademia była w szóstce najlepszych w kraju.

- Oddziałujemy na całe społeczeństwo. Niebawem nasza akademia skończy dwa lata. Cieszymy się, że w nowy rok wejdziemy z nową nazwą. Industria Akademia Korony to ponad trzy tysiące dzieci, włączając czternaście podmiotów, które z nami współpracują – powiedział Łukasz Jabłoński, prezes Korona S.A.

Umowa sponsorska z Industrią Kielce, będzie obowiązywała przez rok, ale znalazł się w niej zapis o możliwości przedłużenia. Logo grupy pojawi się na koszulkach meczowych wszystkich drużyn juniorskich.

W podpisaniu umowy wzięła również udział wiceminister sportu i turystyki, Anna Krupka.

Powrót na początek strony