IDEA Kielce: Na Wynos, Na Dowóz - sprawdź aplikację!

Idąc za dobrym przykładem Sopotu i Gdańska, Urząd Miasta Kielce uruchomił specjalną platformę internetową dla lokalnych restauratorów:

IDEA Kielce: Na Wynos, Na Dowóz

Po centralnej decyzji, ograniczającej funkcjonowanie działalności lokali gastronomicznych, kieleccy restauratorzy nie mogą przyjmować gości w swoich lokalach - oferują za to jedzenie na wynos lub z dowozem do domu.

Platforma internetowa ma na celu zgromadzenie listy restauracji, która będzie promowała działalność lokalnych restauratorów, a zarazem będzie pomocnym narzędziem dla mieszkańców Kielc.

Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Właściciele lokali gastronomicznych mogą zgłaszać swoją działalność, wypełniając specjalny formularz pod adresem: https://nawynos.kielce.eu/na-wynos-formularz-zgloszeniowy-dodaj-obiekt.html.

Za serwis odpowiedzialny jest Urząd Miasta Kielce - Biuro ds. Inteligentnego Zarządzania Zrównoważonym Rozwojem - Smart City.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i zamknięciem restauracji oraz lokali gastronomicznych, tworzymy dla Was listę kieleckich lokali i sklepów, które oferują jedzenie oraz napoje na wynos lub dowóz do domu. W sieci znajdziemy wiele portali dedykowanych sprawom gastronomii, chcemy jednak umożliwić dotarcie z ofertą do jak najszerszego grona odbiorców, zwłaszcza lokalom kieleckim, które taką formę działalności wprowadzają czasowo, w tym trudnym również dla biznesu okresie.

Zadbajmy o siebie i innych. Lepiej teraz ograniczyć wychodzenie z domu.

Pamiętajcie! To wszystko dla naszego zdrowia! #zostańwdomu

Sprawdź adres: nawynos.kielce.eu