Informacja dla właścicieli gruntów

Prezydent Miasta Kielce informuje o przystąpieniu do modernizacji ewidencji gruntów i budynków miasta Kielce dla obrębów ewidencyjnych: 0011, 0012, 0019, 0020 i 0025.

W wyniku prac modernizacyjnych sporządzony zostanie projekt operatu opisowo kartograficznego, który wyłożony zostanie do wglądu osób fizycznych, osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, w siedzibie Urzędu Miasta Kielce, na okres 15 dni roboczych, a także udostępniony za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Informacja o terminie i miejscu wyłożenia dokumentu udostępniona zostanie na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta Kielce, na co najmniej 14 dni przed dniem wyłożenia, a także opublikowana w prasie o zasięgu krajowym.

Każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane ujawnione w projekcie operatu opisowo kartograficznego, będzie mógł w okresie wyłożenia projektu do wglądu zgłaszać uwagi do tych danych.

Szczegółowe informacje w załącznikach.

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. informacja_prezydenta_miasta_kielce_w_sprawie_modernizacji_ewidencji_gruntow_i_budynkow_obrebow_0011_0012_0025.pdf PDF 647.12 KB
2. informacja_prezydenta_miasta_kielce_w_sprawie_modernizacji_ewidencji_gruntow_i_budynkow_obrebow_0019_0020.pdf PDF 647.25 KB