Informacje z Kielc w bezpłatnym biuletynie

Najnowszy numer dwutygodnika „Kielecka” w wersji papierowej można znaleźć m.in. w Kieleckim Centrum Kultury, siedzibach Urzędu Miasta, filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, miejskich instytucjach kultury oraz na Dworcu Autobusowym.

W czwartym numerze bezpłatnego biuletynu informacyjnego można znaleźć zapowiedź wydarzeń organizowanych przez Miasto Kielce wraz z partnerami 24 lutego, w rocznicę agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę. Główne uroczystości odbędą się w Punkcie Promocji Kielc na Dworcu Autobusowym. Na ten dzień zaplanowano m.in. poruszającą wystawę fotografii, projekcję filmu i spotkanie ze świadkami wydarzeń w Ukrainie.

W najnowszej „Kieleckiej” czytelnicy znajdą także informacje o sukcesie firm z Kieleckiego Parku Technologicznego i kolejnych pozyskanych przez Miasto Kielce milionów na remonty dróg w Kielcach.

Zapraszamy także do lektury nowego cyklu w biuletynie – „Poznajmy się”. Na łamach informatora dyrektorzy wydziałów opowiedzą z jakimi sprawami mogą się do nich zgłaszać mieszkańcy, o „najgorętszych” tematach i zabawnych historiach ze swojej pracy.

Wydanie internetowe TUTAJ

Powrót na początek strony