Kielce dla biznesu. Pomóż tworzyć Bazę firm

Centrum Obsługi Inwestora zachęca przedsiębiorców z miasta Kielce, aby zapoznali się z Bazą firm, którą można znaleźć w zakładce Dla biznesu.

Jest to katalog przedsiębiorstw działających w naszym mieście w podziale na branże wraz z krótką informacją o działalności firmy oraz dane do kontaktów. W nowoczesnej formie, w zwięzły sposób prezentowane są przedsiębiorstwa, które związały swoją działalność z naszym miastem.

Baza prezentuje potencjał kieleckich firm, które tworzą i napędzają gospodarkę stolicy województwa świętokrzyskiego. Ta inicjatywa daje możliwość łatwiejszego wyszukania potencjalnych kooperantów. Prezentacja firm w bazie ma również na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców, promowanie ich produktów i usług, działalności CSR oraz stworzenie nowych możliwości nawiązania współpracy biznesowej.

COI zaprasza do umieszczenia na stronie Urzędu Miasta Kielce krótkiej charakterystyki swojej firmy, sztandarowych produktów i usług oraz kluczowych informacji opisujących największe osiągnięcia.

W zakładce Dla biznesu/Baza firm (https://www.kielce.eu/pl/dla-biznesu/inwestuj-w-kielcach/baza-firm.html) znajduje się prosty formularz, który należy wypełnić i przesłać na adres: coi@um.kielce.pl.

Powrót na początek strony