Kielce dołączyły do akcji #CityWillWait

Branża turystyczna jest jedną z tych, które najmocniej odczuły restrykcje związane z epidemią koronawirusa. Ze względu na to, że swobodne podróżowanie jest obecnie raczej niemożliwe, przygotowano co prawda różne sposoby na wirtualne zwiedzanie. Wiele miast myśli już jednak o tym, jak turystów przyciągnąć z powrotem, po zniesieniu ograniczeń.

Tak narodziła się kampania #CityWillWait, której głównym celem jest podtrzymanie zainteresowania podróżami wśród odbiorców stron firmowych, w czasie kwarantanny. Zainicjowała ją Gdańska Organizacja Turystyczna.

Z czasem do Gdańska dołączyły Warszawa, Poznań i Łódź. Każde miasto, zaprasza kolejne do udziału w akcji poprzez internetową „zaczepkę”.

Nominację otrzymały również Kielce. W ramach akcji #CityWillWait promowane będą najważniejsze atrakcje naszego miasta, zarówno te przyrodnicze, jak i kulturowe.