Kielce w 2022 r. oczami małych kielczan. Na prace czekamy do 11 lutego

Zachęcamy do udziału w II edycji konkursu „Kielce - Moje Miasto w 2022 roku”, organizowanego przez Urząd Miasta Kielce. Jesteśmy ciekawi jakie pomysły na Kielce mają przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych.

Zadaniem uczestników jest własnoręczne wykonanie pracy plastycznej w formacie A3 (297 x 420 mm), która ma przedstawiać artystyczną wizję tego, jak ich zdaniem powinny wyglądać Kielce w 2022 roku.

Forma pracy - płaska. Propozycja konkursowa może być wykonana za pomocą farb, pasteli, kredek itp. Przy ocenie pod uwagę będzie brana m.in. oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu oraz walory artystyczne - kompozycja, kolorystyka, technika wykonania.

Uwaga! Każdy uczestnik, może zgłosić tylko jedną propozycję. 

Wykonaną pracę należy dostarczyć w terminie do 11 lutego 2022 roku, do godziny 15:00, do Urzędu Miasta Kielce, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce. Prace należy zostawić przy głównym wejściu na Biurze Obsługi Klienta z dopiskiem: Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej, pok. 709.

Dla ułatwienia - indywidualne prace wykonane przez dzieci z jednego przedszkola lub szkoły mogą być dostarczone w jednym pakiecie przez wyznaczoną osobę z danej placówki. Należy tylko pamiętać, by do każdej pracy osobno była przypięta metryczka (dane autora pracy).

Konkurs odbywa się w 3 kategoriach wiekowych:

1. dzieci w wieku przedszkolnym, zerówka przedszkolna, zerówka szkolna;

2. dzieci z klas I - III szkoły podstawowej;

3. dzieci z klas IV - VIII szkoły podstawowej.

Szczegóły w regulaminie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

grafika konkurs 2022.png

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Metryczka.pdf PDF 259.33 KB
2. Regulamin Konkursu „Kielce - Moje Miasto w 2022 roku” PDF 325.59 KB
Powrót na początek strony