Kielce w programie Polska na weekend 360 z Jakubem Poradą

W najbliższy weekend Jakub Porada zaprosi widzów programu "Polska na weekend 360" w TVN 24 i TVN 24 BIS do Kielc, jako miejsca idealnego na aktywny wypoczynek. Związany z Kielcami dziennikarz przyjechał w świętokrzyskie na zaproszenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

W odcinku dotyczącym stolicy województwa świętokrzyskiego pojawią się: rezerwat Kadzielnia wraz z tyrolką na Kadzielni, Muzeum Narodowe - Pałac Biskupów Krakowskich i fragment szlaku Green Velo w centrum miasta. 

Daty emisji:
6 sierpnia: TVN24: 08:05 
7 sierpnia TVN24 BiS: 09:35 

"Polska na weekend/360" to cykliczny program turystyczno - krajoznawczy w TVN 24. Co tydzień gospodarze programu - Aleksandra Janiec i Jakub Porada - zwiedzają niezwykłe zakątki Polski. Sprawdzają dla widzów najciekawsze atrakcje turystyczne i prezentują wybrane z nich. Doradzają, jak i gdzie odpocząć po ciężkim tygodniu pracy. '

- Polska potrafi zachwycić. Da się tu spędzić wyjątkowy weekend z rodziną lub we dwoje, a ciekawych miejsc do mniej i bardziej aktywnego wypoczynku, jest coraz więcej - zapewniają gospodarze programu. Przekonują, że można wydać niewiele i przy tym przeżyć i zobaczyć bardzo dużo. Ola i Kuba udowadniają, że Polska to ciekawy, różnorodny i ciągle jeszcze nieodkryty kraj.

Prowadzący program:

Jakub Porada - dziennikarz, aktor i podróżnik. Od 2001, czyli od samego początku w TVN24, od 2011 także w TTV. Współautor cyklu podróżniczego "Porada da radę" oraz "Pora na Polskę" w dzień dobry TVN. Autor czterech książek. Powieści Chłopaki w Sofixach oraz bestsellerowych powieści podróżniczych: Porada da radę, Polska da radę i niedawno wydanej Porada na Europę. Z wykształcenia politolog i dziennikarz, oraz aktor scen muzycznych. W wolnych chwilach kompozytor i autor piosenek. Trener i wykładowca uniwersytecki m.in. na uniwersytecie śląskim i SWPS.

Aleksandra Janiec - prezenterka telewizyjna, wcześniej modelka. Skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i historie sztuki na prywatnej uczelni. Z TVN24 związana od początku swojej zawodowej kariery. W przeszłości była asystentką Romana Kurkiewicza w programie "Dwie prawdy" i prowadziła wakacyjny program na TVN METEO ACTIVE. Zajmuje się również przeglądem najciekawszych informacji z portalu tvn24.pl. Na antenie TVN24 BiS - bierze udział w akcji "Pokaż nam świat" organizowanej razem z platformą KONTAKT24. W weekendy prowadzi program Teleserwis na antenie TVN24.

Powrót na początek strony